Menu
Kommende kampe
November 2020
27.
fredag
20.15
Søhus Stige
Herrer
Senior
Futsal Liga - Herrer • Futsal Liga Vest
Stige Hallen
Lystrup Futsal
Stige Hallen
28.
lørdag
10.00
Dalum IF (1)
Kvinder
U14
Inde - U14 pige B (2007) • Pulje 1
Espe Hallen (inde)
Søhus Stige
Espe Hallen (inde)
28.
lørdag
10.16
Søhus Stige
Kvinder
U14
Inde - U14 pige B (2007) • Pulje 1
Espe Hallen (inde)
Fortuna Tåsinge
Espe Hallen (inde)
28.
lørdag
10.40
O K S
Kvinder
U14
Inde - U14 pige B (2007) • Pulje 1
Espe Hallen (inde)
Søhus Stige
Espe Hallen (inde)
28.
lørdag
10.56
Søhus Stige
Kvinder
U14
Inde - U14 pige B (2007) • Pulje 1
Espe Hallen (inde)
Egebjerg Fodbold
Espe Hallen (inde)
28.
lørdag
12.23
Glamsbjerg IF (2)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige (2006) • Pulje 3
Ebberup Hallen (inde)
Søhus Stige
Ebberup Hallen (inde)
28.
lørdag
12.39
Søhus Stige
Kvinder
U15
Inde - U15 pige (2006) • Pulje 3
Ebberup Hallen (inde)
Dalum/Næsby (4)
Ebberup Hallen (inde)
28.
lørdag
12.55
Søhus Stige
Kvinder
U15
Inde - U15 pige (2006) • Pulje 3
Ebberup Hallen (inde)
MG & BK
Ebberup Hallen (inde)
29.
søndag
12.30
Bogense G & IF
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2008) • Pulje 2
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
Søhus Stige
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
29.
søndag
12.58
Søhus Stige
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2008) • Pulje 2
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
Dalum IF
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
29.
søndag
13.12
EGB
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2008) • Pulje 2
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
Søhus Stige
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
29.
søndag
13.33
Søhus Stige
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2008) • Pulje 2
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
Glamsbjerg IF (2)
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
29.
søndag
13.47
Tarup/Paarup IF
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2008) • Pulje 2
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
Søhus Stige
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
29.
søndag
15.08
Søhus Stige
Kvinder
U13
Inde - U13 pige A (2008) • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
Egebjerg Fodbold
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
29.
søndag
15.16
Søhus Stige
Kvinder
U13
Inde - U13 pige A (2008) • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
Tarup/Paarup IF
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
29.
søndag
15.40
Dalum IF
Kvinder
U13
Inde - U13 pige A (2008) • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
Søhus Stige
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
29.
søndag
15.56
Egebjerg Fodbold
Kvinder
U13
Inde - U13 pige A (2008) • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
Søhus Stige
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
29.
søndag
16.04
Tarup/Paarup IF
Kvinder
U13
Inde - U13 pige A (2008) • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
Søhus Stige
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
29.
søndag
16.28
Søhus Stige
Kvinder
U13
Inde - U13 pige A (2008) • Pulje 1
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)
Dalum IF
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)