Menu
Kommende kampe
Maj 2021
9.
søndag
10.00
Søhus Stige
-
Herrer
U13
U13 drenge Liga 6 (C) (2008) 8M - Forår 2021 • Pulje 3
Rema 1000 Arena Søhus
BBB/SB
Rema 1000 Arena Søhus
9.
søndag
10.00
Søhus Stige
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 9/5 • Pulje 2
Særslev Stadion
Skeby GF (2)
Særslev Stadion
9.
søndag
10.30
OKS
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 9/5 • Pulje 2
Særslev Stadion
Søhus Stige
Særslev Stadion
9.
søndag
11.00
Søhus Stige
UHT
Herrer
Senior
Herre S2 - 2020/2021 • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
Stige Boldklub 2017
Rema 1000 Arena Søhus
9.
søndag
11.00
Skeby GF (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 9/5 • Pulje 2
Særslev Stadion
Søhus Stige
Særslev Stadion
9.
søndag
12.00
Søhus Stige
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 9/5 • Pulje 2
Særslev Stadion
Særslev BK
Særslev Stadion
9.
søndag
13.00
F16
UHT
Kvinder
U15
U15 pige Liga 2 (2006) - Forår 2021 • Pulje 1
Stenstrup Sportsplads
Søhus Stige
Stenstrup Sportsplads
9.
søndag
13.00
Bogense G & IF
NR. 1
-
Kvinder
U13
U13 pige (født 2008) 8M - Forår 2021 • Pulje 1
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 10 - 8 mands - (bane 8 og 9 samlet)
Søhus Stige
NR. 2
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 10 - 8 mands - (bane 8 og 9 samlet)
9.
søndag
13.15
Søhus Stige
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (A) (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Tarup/Paarup IF
Rema 1000 Arena Søhus
10.
mandag
19.00
Søhus Stige
-
Herrer
Senior
Herre S4.2 - Forår 2021 • Pulje 5
Rema 1000 Arena Søhus
Chang (1)
Rema 1000 Arena Søhus
11.
tirsdag
18.15
Stjernen BK
-
Herrer
Senior
Sydbank Pokalen 2021/22 • Pulje 1
Østbyens Stadion
Søhus Stige
Østbyens Stadion
12.
onsdag
18.30
Søhus Stige
-
Kvinder
Senior
Kvinde S2 - Forår 2021 • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
Glamsbjerg IF
Rema 1000 Arena Søhus
14.
fredag
18.45
B.67
-
Herrer
Senior
Herre S1 - 2020/2021 • Pulje 1
B 67-Parken
Søhus Stige
B 67-Parken
15.
lørdag
10.00
Søhus Stige
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 15/5 • Pulje 3
Ubberud Stadion - Korup VVS
Kerteminde BK
Ubberud Stadion - Korup VVS
15.
lørdag
10.30
Otterup B & IK
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 15/5 • Pulje 3
Ubberud Stadion - Korup VVS
Søhus Stige
Ubberud Stadion - Korup VVS
15.
lørdag
11.00
Nyborg G & IF
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 15/5 • Pulje 3
Ubberud Stadion - Korup VVS
Søhus Stige
Ubberud Stadion - Korup VVS
15.
lørdag
12.00
Nyborg G & IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (A) (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
Idrætscenter Nyborg
Søhus Stige
Idrætscenter Nyborg
15.
lørdag
12.00
Søhus Stige
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 15/5 • Pulje 3
Ubberud Stadion - Korup VVS
Korup-Ubberud Ungdom - KUU
Ubberud Stadion - Korup VVS
15.
lørdag
13.00
Kildemosens BK
-
Herrer
Senior
Herre S4.2 - Forår 2021 • Pulje 5
Kildemosens anlæg
Søhus Stige
Kildemosens anlæg