Menu
Kampe og resultater
Februar 2018
2.
fredag
20.00
Bov IF
Herrer
Senior
Futsal Liga - Herrer • Futsal Liga Vest
Grænsehallerne - Inde
Søhus Stige
Grænsehallerne - Inde
3.
lørdag
09.22
Næsby BK (2)
Herrer
U11
FUTSAL U11 drenge 3. februar 2018 i Korup • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Søhus Stige
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
3.
lørdag
09.55
Søhus Stige
Herrer
U11
FUTSAL U11 drenge 3. februar 2018 i Korup • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Korup-Ubberud Ungdom - KUU
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
3.
lørdag
10.17
Næsby BK (1)
Herrer
U11
FUTSAL U11 drenge 3. februar 2018 i Korup • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Søhus Stige
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
3.
lørdag
10.39
Søhus Stige
Herrer
U11
FUTSAL U11 drenge 3. februar 2018 i Korup • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Strib IF
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
3.
lørdag
11.23
Søhus Stige
Herrer
U11
FUTSAL U11 drenge 3. februar 2018 i Korup • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Sanderum BK
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
3.
lørdag
12.10
Strib IF (1)
Herrer
U12
FUTSAL U12 drenge 3. februar 2018 i Korup • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Søhus Stige (1)
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
3.
lørdag
13.00
Søhus Stige (1)
Herrer
U12
FUTSAL U12 drenge 3. februar 2018 i Korup • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Aarup BK
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
3.
lørdag
13.25
Korinth IF
Herrer
U12
FUTSAL U12 drenge 3. februar 2018 i Korup • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Søhus Stige (1)
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
3.
lørdag
14.15
EGB
Herrer
U12
FUTSAL U12 drenge 3. februar 2018 i Korup • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Søhus Stige (2)
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
3.
lørdag
14.57
Nørre Aaby/Båring
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Søhus Stige
Espe Hallen (inde)
3.
lørdag
15.11
Søhus Stige
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Tranekær/Tullebølle IF
Espe Hallen (inde)
3.
lørdag
15.18
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Søhus Stige
Espe Hallen (inde)
3.
lørdag
15.30
Strib IF (2)
Herrer
U12
FUTSAL U12 drenge 3. februar 2018 i Korup • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Søhus Stige (2)
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
3.
lørdag
15.39
Søhus Stige
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Nørre Aaby/Båring
Espe Hallen (inde)
3.
lørdag
15.53
Tranekær/Tullebølle IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Søhus Stige
Espe Hallen (inde)
3.
lørdag
16.00
Søhus Stige
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Espe Hallen (inde)
3.
lørdag
16.20
Søhus Stige (2)
Herrer
U12
FUTSAL U12 drenge 3. februar 2018 i Korup • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
Korup-Ubberud Ungdom - KUU
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 1 (inde)
4.
søndag
14.40
Søhus Stige
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Ryslinge-Hallen
Morud IF
Ryslinge-Hallen
4.
søndag
15.01
SSV Højfyn
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Ryslinge-Hallen
Søhus Stige
Ryslinge-Hallen
4.
søndag
15.29
Hårby BK
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Ryslinge-Hallen
Søhus Stige
Ryslinge-Hallen
4.
søndag
16.04
Søhus Stige
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Ryslinge-Hallen
Bogense G & IF
Ryslinge-Hallen
4.
søndag
16.18
Søhus Stige
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Ryslinge-Hallen
Korup-Ubberud Ungdom - KUU
Ryslinge-Hallen
11.
søndag
14.00
Midtals Futsal
Herrer
Senior
Futsal Liga - Herrer • Futsal Liga Vest
Augustenborghallerne - Inde
Søhus Stige
Augustenborghallerne - Inde
17.
lørdag
15.00
Søhus Stige
Herrer
Senior
Futsal Liga - Herrer • Futsal Liga Vest
Stige Hallen
Sønderborg Inter
Stige Hallen
24.
lørdag
10.14
Søhus Stige (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
SSV Højfyn
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
10.28
Søhus Stige (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Fraugde G & IF (3)
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
10.56
Aarup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Søhus Stige (2)
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
11.10
EGB
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Søhus Stige (2)
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
11.24
Søhus Stige (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Espe Hallen (inde)
Glamsbjerg IF (2)
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
11.45
Søhus Stige (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 3
Espe Hallen (inde)
BBB (1)
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
12.20
Søhus Stige (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 3
Espe Hallen (inde)
F.B. & I.F. Fodbold
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
12.23
Nørre Aaby/Båring
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Svanninge-Hallen (inde)
Søhus Stige
Svanninge-Hallen (inde)
24.
lørdag
12.34
Morud IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 3
Espe Hallen (inde)
Søhus Stige (1)
Espe Hallen (inde)
24.
lørdag
12.37
Søhus Stige
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Svanninge-Hallen (inde)
Tranekær/Tullebølle IF
Svanninge-Hallen (inde)
24.
lørdag
12.44
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Svanninge-Hallen (inde)
Søhus Stige
Svanninge-Hallen (inde)
24.
lørdag
13.05
Søhus Stige
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Svanninge-Hallen (inde)
Nørre Aaby/Båring
Svanninge-Hallen (inde)
24.
lørdag
13.19
Tranekær/Tullebølle IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Svanninge-Hallen (inde)
Søhus Stige
Svanninge-Hallen (inde)
24.
lørdag
13.26
Søhus Stige
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Svanninge-Hallen (inde)
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Svanninge-Hallen (inde)
24.
lørdag
14.50
Otterup B & IK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 6
Korinth Hallen (inde)
Søhus Stige
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
15.11
Søhus Stige
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 6
Korinth Hallen (inde)
Højby S & G (2)
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
15.32
Søhus Stige
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 6
Korinth Hallen (inde)
Dalum IF (1)
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
15.53
Fjordager IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 6
Korinth Hallen (inde)
Søhus Stige
Korinth Hallen (inde)
25.
søndag
10.17
Søhus Stige
Herrer
U13
Futsal - Kval til FM - U13 drenge 2018 • Pulje 1
Horne-Hallen
Vindinge BK
Horne-Hallen
25.
søndag
10.30
Morud IF
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Søhus Stige
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
10.51
Søhus Stige
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
SSV Højfyn
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
11.08
Søhus Stige
Herrer
U13
Futsal - Kval til FM - U13 drenge 2018 • Pulje 1
Horne-Hallen
Tarup/Paarup IF
Horne-Hallen
25.
søndag
11.19
Søhus Stige
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Hårby BK
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
11.54
Bogense G & IF
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Søhus Stige
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
11.59
Næsby BK (1)
Herrer
U13
Futsal - Kval til FM - U13 drenge 2018 • Pulje 1
Horne-Hallen
Søhus Stige
Horne-Hallen
25.
søndag
12.08
Korup-Ubberud Ungdom - KUU
Kvinder
U11
Inde - U11 pige C 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Søhus Stige
Bogense Hallerne (Hal 1)
25.
søndag
12.33
Næsby BK (3)
Herrer
U13
Futsal - Kval til FM - U13 drenge 2018 • Pulje 1
Horne-Hallen
Søhus Stige
Horne-Hallen
25.
søndag
15.00
Søhus Stige
Herrer
Senior
Futsal Liga - Herrer • Futsal Liga Vest
Rema 1000 Arena Søhus
Kolding IF
Rema 1000 Arena Søhus