Menu
Hjemme- / Udekampe
August 2021
7.
lørdag
11.00
Søhus Stige
Spillet
Herrer
Senior
Træningskampe senior/ynglinge • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Glamsbjerg IF
Rema 1000 Arena Søhus
8.
søndag
13.00
Egebjerg Fodbold
Spillet
Herrer
U17
Træningskampe junior • Pulje 1
Ulbølle Stadion
Søhus Stige
Ulbølle Stadion
14.
lørdag
11.00
KFUM.s BK Odense
Spillet
Herrer
Senior
Træningskampe senior/U19/U18 (trio) • Pulje 1
KFUM-parken
Søhus Stige BK
KFUM-parken
14.
lørdag
13.00
KFUM.s BK Odense
Spillet
Herrer
Senior
Træningskampe senior/ynglinge • Pulje 1
KFUM-parken
Søhus Stige BK
KFUM-parken
16.
mandag
18.45
Søhus Stige
Spillet
Herrer
Senior
Træningskampe senior/ynglinge • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Søhus Stige
Rema 1000 Arena Søhus
18.
onsdag
17.30
Søhus Stige BK
Spillet
Herrer
U17
U17 (trio) • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Ubberud IF
Rema 1000 Arena Søhus
20.
fredag
18.45
Søhus Stige (1)
0 - 3
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 5
Rema 1000 Arena Søhus
Posten (4)
Rema 1000 Arena Søhus
21.
lørdag
11.30
Søhus Stige
0 - 11
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 6 (C)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 4
Rema 1000 Arena Søhus
Tarup/Paarup IF
Rema 1000 Arena Søhus
21.
lørdag
15.00
Søhus Stige
livescore
1 - 1
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
FC BiH Odense
Rema 1000 Arena Søhus
22.
søndag
11.00
Søhus Stige
livescore
0 - 5
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 6
Rema 1000 Arena Søhus
Otterup B & IK
Rema 1000 Arena Søhus
22.
søndag
12.30
Søhus Stige
HHT
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 3
Rema 1000 Arena Søhus
Glamsbjerg IF
Rema 1000 Arena Søhus
22.
søndag
13.00
Dalum IF
0 - 6
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3/4 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Dalum Stadion
Søhus Stige (1)
Dalum Stadion
22.
søndag
13.30
Søhus Stige
livescore
1 - 3
Kvinder
Senior
Kvinde S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Bolbro G & IF
Rema 1000 Arena Søhus
25.
onsdag
18.45
Søhus Stige (2)
livescore
3 - 3
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 6
Rema 1000 Arena Søhus
Lumby IF 88
Rema 1000 Arena Søhus
28.
lørdag
10.00
Søhus Stige
livescore
3 - 1
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
Vindinge BK
Rema 1000 Arena Søhus
28.
lørdag
15.00
B.67
livescore
2 - 1
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
B 67-Parken
Søhus Stige
B 67-Parken
29.
søndag
11.00
Søndersø BK
3 - 0
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 5
Søndersø Stadion
Søhus Stige (1)
Søndersø Stadion
29.
søndag
11.00
Søhus Stige
livescore
4 - 0
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 6
Rema 1000 Arena Søhus
Skamby/Hårslev
Rema 1000 Arena Søhus
29.
søndag
13.00
KFUM.s BK
UHT
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 3
KFUM-parken
Søhus Stige
KFUM-parken
September 2021
2.
torsdag
18.45
B1913 (1)
livescore
4 - 7
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2021 • Pulje 2
Campus Road
Søhus Stige
Campus Road
3.
fredag
18.30
Aarup BK
2 - 3
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3/4 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Søhus Stige (1)
Scankab Arena i Aarup
3.
fredag
18.30
Chang (1)
livescore
4 - 2
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 6
Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
Søhus Stige (2)
Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
4.
lørdag
11.00
Søhus Stige
1 - 5
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 6 (C)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 4
Rema 1000 Arena Søhus
Dalum IF
Rema 1000 Arena Søhus
4.
lørdag
15.00
Bogense G & IF
livescore
2 - 4
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 6
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Søhus Stige
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
5.
søndag
11.00
Kerteminde BK
9 - 2
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
ALBANI Kerteminde Stadion
Søhus Stige
ALBANI Kerteminde Stadion
5.
søndag
11.00
Søhus Stige
livescore
3 - 1
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Søndersø BK
Rema 1000 Arena Søhus
5.
søndag
15.00
Kildemosens BK
livescore
2 - 0
Kvinder
Senior
Kvinde S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Kildemosens anlæg
Søhus Stige
Kildemosens anlæg
5.
søndag
18.30
Søhus Stige
HHT
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 3
Rema 1000 Arena Søhus
Bogense G & IF
Rema 1000 Arena Søhus
6.
mandag
18.15
Søhus Stige (1)
2 - 10
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 5
Rema 1000 Arena Søhus
B1913 (2)
Rema 1000 Arena Søhus
9.
torsdag
18.30
Søhus Stige
livescore
4 - 0
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2021 • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
NØFF
Rema 1000 Arena Søhus
10.
fredag
18.00
Søhus Stige (1)
livescore
0 - 1
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3/4 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Morud IF
Rema 1000 Arena Søhus
10.
fredag
18.00
Søhus Stige (2)
livescore
3 - 1
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 6
Rema 1000 Arena Søhus
Morud/Veflinge
Rema 1000 Arena Søhus
11.
lørdag
13.00
Søhus Stige
livescore
1 - 5
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
Strib IF
Rema 1000 Arena Søhus
11.
lørdag
15.00
Søhus Stige
livescore
1 - 1
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 6
Rema 1000 Arena Søhus
Korup IF
Rema 1000 Arena Søhus
13.
mandag
18.00
B 67 (1)
9 - 1
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 5
B 67-Parken
Søhus Stige (1)
B 67-Parken
14.
tirsdag
18.30
Søhus Stige
livescore
2 - 2
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2021 • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
Marienlyst/Odense Q
Rema 1000 Arena Søhus
15.
onsdag
18.00
Søhus Stige
livescore
2 - 7
Kvinder
U16
U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Korup-Ubberud Ungdom
Rema 1000 Arena Søhus
18.
lørdag
11.30
Søndersø BK
UHT
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 3
Søndersø Stadion
Søhus Stige
Søndersø Stadion
18.
lørdag
13.00
Søhus Stige
1 - 5
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 6 (C)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 4
Rema 1000 Arena Søhus
KFUM.s BK
Rema 1000 Arena Søhus
18.
lørdag
15.00
SSV Højfyn
livescore
1 - 9
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Albani Arena Vissenbjerg
Søhus Stige
Albani Arena Vissenbjerg
19.
søndag
10.00
Skamby BK
UHT
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2021 • Pulje 2
Skamby Stadion
Søhus Stige
Skamby Stadion
19.
søndag
11.00
Ubberud IF
livescore
6 - 1
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 6
Løvtop Road (Ubberud)
Søhus Stige
Løvtop Road (Ubberud)
19.
søndag
13.00
Egebjerg Fodbold
livescore
6 - 3
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3/4 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Ulbølle Stadion
Søhus Stige (1)
Ulbølle Stadion
19.
søndag
13.00
Søhus Stige
livescore
8 - 0
Kvinder
Senior
Kvinde S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Tarup/Paarup IF
Rema 1000 Arena Søhus
20.
mandag
17.50
Korup IF
livescore
2 - 4
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 6
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
Søhus Stige (2)
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
20.
mandag
18.00
Søhus Stige
4 - 2
Kvinder
U16
U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Marstal IF
Rema 1000 Arena Søhus
21.
tirsdag
19.00
Herrested - Ørbæk BK
livescore
0 - 3
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Herrested Stadion
Søhus Stige
Herrested Stadion
22.
onsdag
18.30
Søhus Stige (1)
HHT
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 5
Rema 1000 Arena Søhus
Chang (3)
Rema 1000 Arena Søhus
22.
onsdag
19.00
SFF 2015
UHT
Kvinder
U16
U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Horne Idrætscenter (ude)
Søhus Stige
Horne Idrætscenter (ude)
24.
fredag
18.30
Søhus Stige (1)
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3/4 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
FEH Fodbold
Rema 1000 Arena Søhus
25.
lørdag
10.00
Glamsbjerg IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 3
Glamsbjerg Stadion
Søhus Stige
Glamsbjerg Stadion
25.
lørdag
14.00
OKS
-
Kvinder
Senior
Kvinde S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
OKSON-Park
Søhus Stige
OKSON-Park
25.
lørdag
15.00
FC BiH Odense
-
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Ejbyskolen
Søhus Stige
Ejbyskolen
26.
søndag
10.00
Søhus Stige
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2011) 8M - 26/9 • Pulje 3
Allesø / Spurvelundsskolen
Søndersø BK
Allesø / Spurvelundsskolen
26.
søndag
10.30
Søhus Stige
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 5
Rema 1000 Arena Søhus
Årslev BK
Rema 1000 Arena Søhus
26.
søndag
10.45
Allesø GF
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2011) 8M - 26/9 • Pulje 3
Allesø / Spurvelundsskolen
Søhus Stige
Allesø / Spurvelundsskolen
26.
søndag
11.00
Søhus Stige
-
Kvinder
U16
U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
NØFF
Rema 1000 Arena Søhus
26.
søndag
11.00
Otterup B & IK
livescore
-
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 6
Nordfyns Bank Arena
Søhus Stige
Nordfyns Bank Arena
26.
søndag
11.00
Søhus Stige
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 5
Rema 1000 Arena Søhus
KUU
Rema 1000 Arena Søhus
26.
søndag
11.30
Søhus Stige
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2011) 8M - 26/9 • Pulje 3
Allesø / Spurvelundsskolen
Røde Stjerne
Allesø / Spurvelundsskolen
26.
søndag
11.30
Søndersø BK
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 5
Rema 1000 Arena Søhus
Søhus Stige
Rema 1000 Arena Søhus
26.
søndag
12.00
Dalum IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 5
Rema 1000 Arena Søhus
Søhus Stige
Rema 1000 Arena Søhus
26.
søndag
13.00
Søhus Stige
-
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
KRFK/Skamby
Rema 1000 Arena Søhus
26.
søndag
15.00
FC Avrasya
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 5
Risingskolen
Søhus Stige (1)
Risingskolen
28.
tirsdag
17.00
Marienlyst
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 6 (C)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 4
Marienlystcentret
Søhus Stige
Marienlystcentret
28.
tirsdag
18.45
Søhus Stige
-
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2021 • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
Ore/Bogense
Rema 1000 Arena Søhus
Oktober 2021
1.
fredag
17.30
Søhus Stige (1)
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 5
Rema 1000 Arena Søhus
Agedrup-Bullerup BK
Rema 1000 Arena Søhus
2.
lørdag
10.00
Allesø GF
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 2/10 • Pulje 1
OB-Ådalen
Søhus Stige
OB-Ådalen
2.
lørdag
10.30
Fjordager IF
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 2/10 • Pulje 1
OB-Ådalen
Søhus Stige
OB-Ådalen
2.
lørdag
11.00
OKS (6)
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 6
OKSON-Park
Søhus Stige (2)
OKSON-Park
2.
lørdag
11.00
Søhus Stige
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 2/10 • Pulje 1
OB-Ådalen
BBB
OB-Ådalen
2.
lørdag
11.00
Søhus Stige
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 6 (C)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 4
Rema 1000 Arena Søhus
ØB
Rema 1000 Arena Søhus
2.
lørdag
12.00
Marienlyst
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3/4 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Marienlystcentret
Søhus Stige (1)
Marienlystcentret
2.
lørdag
12.00
Søhus Stige
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 2/10 • Pulje 1
OB-Ådalen
Tåsinge f. B.
OB-Ådalen
2.
lørdag
13.00
Søhus Stige
-
Kvinder
Senior
Kvinde S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
SUB Ullerslev
Rema 1000 Arena Søhus
2.
lørdag
15.00
Skamby/Hårslev
-
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 6
Hårslev Stadion
Søhus Stige
Hårslev Stadion
3.
søndag
10.00
Årslev BK
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 3/10 • Pulje 1
Netplan Arena
Søhus Stige
Netplan Arena
3.
søndag
10.30
FC Odense (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2021 • Pulje 2
Svanereden
Søhus Stige
Svanereden
3.
søndag
10.45
S.K.F.I.F.
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 3/10 • Pulje 1
Netplan Arena
Søhus Stige
Netplan Arena
3.
søndag
11.00
ØB
-
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
ØB.s Anlæg
Søhus Stige
ØB.s Anlæg
3.
søndag
11.00
Søhus Stige
-
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
B.67
Rema 1000 Arena Søhus
3.
søndag
11.30
Søhus Stige
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 3/10 • Pulje 1
Netplan Arena
FC Broby
Netplan Arena
3.
søndag
13.30
Søhus Stige
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 3
Rema 1000 Arena Søhus
KFUM.s BK
Rema 1000 Arena Søhus
4.
mandag
18.10
SK Nordfyn
-
Kvinder
U16
U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Krogsbølle Stadion
Søhus Stige
Krogsbølle Stadion
5.
tirsdag
17.45
Søhus Stige
-
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2021 • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
B 67 (1)
Rema 1000 Arena Søhus
5.
tirsdag
19.00
Søhus Stige
-
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus, kunststofbane
KRFK
Rema 1000 Arena Søhus, kunststofbane
6.
onsdag
18.30
Bogense G & IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 3
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Søhus Stige
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
9.
lørdag
11.00
OKS (2)
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 5
OKSON-Park
Søhus Stige (1)
OKSON-Park
9.
lørdag
15.00
Søhus Stige
-
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 6
Rema 1000 Arena Søhus
Bogense G & IF
Rema 1000 Arena Søhus
10.
søndag
10.00
Vindinge BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 6 (C)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 4
Vindinge Sportsplads
Søhus Stige
Vindinge Sportsplads
10.
søndag
11.00
Søhus Stige
-
Kvinder
U16
U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
FEH Fodbold
Rema 1000 Arena Søhus
10.
søndag
11.00
Søndersø BK
-
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Søndersø Stadion
Søhus Stige
Søndersø Stadion
10.
søndag
13.00
Skamby/Hårslev
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 6
Skamby Stadion
Søhus Stige (2)
Skamby Stadion
16.
lørdag
11.30
Søhus Stige
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 6 (C)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 4
Rema 1000 Arena Søhus
Skårup IF
Rema 1000 Arena Søhus
16.
lørdag
13.00
Søhus Stige (2)
UHT
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 6
Rema 1000 Arena Søhus
Skovby GF
Rema 1000 Arena Søhus
16.
lørdag
13.00
OKS
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 3
OKSON-Park
Søhus Stige
OKSON-Park
16.
lørdag
14.30
SFF 2015
-
Kvinder
Senior
Kvinde S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Boe Byg Arena - Svanninge
Søhus Stige
Boe Byg Arena - Svanninge
16.
lørdag
15.00
KRFK
-
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Krogsbølle Stadion
Søhus Stige
Krogsbølle Stadion
17.
søndag
11.00
Søhus Stige
-
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
Dalum IF
Rema 1000 Arena Søhus
17.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Kvinder
U16
U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
Søhus Stige
Højby Skole
17.
søndag
11.00
Korup IF
-
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 6
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
Søhus Stige
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
17.
søndag
13.00
Søhus Stige (1)
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3/4 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Røde Stjerne
Rema 1000 Arena Søhus
22.
fredag
18.30
Søhus Stige
-
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus, kunststofbane
SSV Højfyn
Rema 1000 Arena Søhus, kunststofbane
23.
lørdag
11.00
Søhus Stige
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 6 (C)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 4
Rema 1000 Arena Søhus
Fjordager IF
Rema 1000 Arena Søhus
23.
lørdag
15.00
Søhus Stige
-
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 6
Rema 1000 Arena Søhus
Ubberud IF
Rema 1000 Arena Søhus
24.
søndag
11.00
Åsum IF
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 5
Åsum Sportsplads
Søhus Stige (1)
Åsum Sportsplads
24.
søndag
13.00
KRFK
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 6
Krogsbølle Stadion
Søhus Stige (2)
Krogsbølle Stadion
24.
søndag
13.00
Søhus Stige
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 3
Rema 1000 Arena Søhus
Søndersø BK
Rema 1000 Arena Søhus
27.
onsdag
18.30
Søhus Stige
HHT
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 3
Rema 1000 Arena Søhus
OKS
Rema 1000 Arena Søhus
30.
lørdag
14.00
Søhus Stige
-
Herrer
Senior
Futsal Liga - Herrer • Futsal Liga Vest
Stige Hallen
Lystrup Futsal
Stige Hallen
31.
søndag
11.00
Søhus Stige (2)
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 6
Rema 1000 Arena Søhus
Særslev BK
Rema 1000 Arena Søhus
31.
søndag
11.00
Sanderum/BBB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 6 (C)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 4
Vestfalen Stadion
Søhus Stige
Vestfalen Stadion
31.
søndag
13.30
Søhus Stige (1)
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 5
Rema 1000 Arena Søhus
Røde Stjerne
Rema 1000 Arena Søhus
November 2021
5.
fredag
20.00
Skive Futsal Club
-
Herrer
Senior
Futsal Liga - Herrer • Futsal Liga Vest
Glyngøre Hallen
Søhus Stige
Glyngøre Hallen
21.
søndag
16.00
Sønderborg Futsal
-
Herrer
Senior
Futsal Liga - Herrer • Futsal Liga Vest
Humlehøj-Hallen - Inde
Søhus Stige
Humlehøj-Hallen - Inde
27.
lørdag
14.00
Søhus Stige
-
Herrer
Senior
Futsal Liga - Herrer • Futsal Liga Vest
Stige Hallen
Hjørring Futsal Klub
Stige Hallen
December 2021
4.
lørdag
17.30
Aalborg Futsal Klub
-
Herrer
Senior
Futsal Liga - Herrer • Futsal Liga Vest
Aalborg Stadion Hal
Søhus Stige
Aalborg Stadion Hal
11.
lørdag
14.00
Søhus Stige
-
Herrer
Senior
Futsal Liga - Herrer • Futsal Liga Vest
Stige Hallen
Broager UI
Stige Hallen