Menu
Nyheder 25. april kl. 12:58
Dokument med træningstider mv for ungdom er opdateret
Nyheder
Kort referat af generalforsamlingen 7/3
Nyheder
Arbejdsgruppeoversigt
Nyheder
Billeder af U9-U13 piger
Nyheder
Halbal 11. marts 2017
Kommende kampe
April 2017
27.
torsdag
18.30
Søhus Stige
Herrer
U16
U16 drenge B (2001) - Forår 2017 • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
Dalum IF
Rema 1000 Arena Søhus
28.
fredag
18.45
Veflinge G & IF
Herrer
Senior
Herre S2, 2016/2017 • Pulje 1
Veflinge Stadion
Søhus Stige
Veflinge Stadion
29.
lørdag
10.00
Dalum IF
Kvinder
U14
U14 pige A (2003) - Forår 2017 • Pulje 1
Dalum Stadion
Søhus Stige
Dalum Stadion
29.
lørdag
10.00
Søhus Stige
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M B (let øvede), forår 2017 • Pulje 3
Strib fritids- & aktivitetscenter
Assens FC
Strib fritids- & aktivitetscenter
29.
lørdag
10.30
Søhus Stige
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), forår 2017 • Pulje 2
Søndersø Stadion
Lumby IF 88
Søndersø Stadion
29.
lørdag
10.45
Søhus Stige
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M B (let øvede), forår 2017 • Pulje 3
Strib fritids- & aktivitetscenter
Hårby BK
Strib fritids- & aktivitetscenter
29.
lørdag
11.00
Aarslev BK
Herrer
U12
U12 drenge B (2005) 8M - Forår 2017 • Pulje 1
Netplan Arena
Søhus Stige
Netplan Arena
29.
lørdag
11.00
Hårslev/Særslev
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), forår 2017 • Pulje 2
Søndersø Stadion
Søhus Stige
Søndersø Stadion
29.
lørdag
11.30
Tarup/Paarup IF
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), forår 2017 • Pulje 2
Søndersø Stadion
Søhus Stige
Søndersø Stadion
29.
lørdag
11.30
Strib IF
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M B (let øvede), forår 2017 • Pulje 3
Strib fritids- & aktivitetscenter
Søhus Stige
Strib fritids- & aktivitetscenter
29.
lørdag
12.00
Søndersø BK
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), forår 2017 • Pulje 2
Søndersø Stadion
Søhus Stige
Søndersø Stadion
30.
søndag
10.00
Søhus Stige
Herrer
U11
U11 dreng 8M A 30/4 + stævner 11/6 og 18/6. • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
Munkebo BK
Rema 1000 Arena Søhus
30.
søndag
10.30
Søhus Stige
Herrer
U11
U11 drenge (2006) 8M C (begyndere), forår 2017 • Pulje 3
B.1909s anlæg
Otterup B & IK
B.1909s anlæg
30.
søndag
10.30
Ubberud IF
Herrer
U11
U11 dreng 8M A 30/4 + stævner 11/6 og 18/6. • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
Søhus Stige
Rema 1000 Arena Søhus
30.
søndag
11.00
Søhus Stige
Herrer
U14
U14 drenge B (2003) - Forår 2017 • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
KRFK
Rema 1000 Arena Søhus
30.
søndag
11.00
Søhus Stige
Herrer
U14
U14 drenge 8M (2003) - Forår 2017 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Sanderum BK
Rema 1000 Arena Søhus
30.
søndag
11.00
B.1909
Herrer
U11
U11 drenge (2006) 8M C (begyndere), forår 2017 • Pulje 3
B.1909s anlæg
Søhus Stige
B.1909s anlæg
30.
søndag
11.00
Søhus Stige
Herrer
U11
U11 dreng 8M A 30/4 + stævner 11/6 og 18/6. • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
Tarup/Paarup IF
Rema 1000 Arena Søhus
30.
søndag
11.30
S.f.B.
Herrer
U11
U11 dreng 8M A 30/4 + stævner 11/6 og 18/6. • Pulje 2
Rema 1000 Arena Søhus
Søhus Stige
Rema 1000 Arena Søhus
30.
søndag
12.00
Søndersø BK
Herrer
U11
U11 drenge (2006) 8M C (begyndere), forår 2017 • Pulje 3
B.1909s anlæg
Søhus Stige
B.1909s anlæg
Maj 2017
2.
tirsdag
19.00
Hårslev/Særslev U16
Herrer
U16
U16 drenge B (2001) - Forår 2017 • Pulje 2
Særslev Stadion
Søhus Stige
Særslev Stadion
3.
onsdag
18.30
Søhus Stige
Herrer
U14
U14 drenge 8M (2003) - Forår 2017 • Pulje 1
Rema 1000 Arena Søhus
Tarup/Paarup IF
Rema 1000 Arena Søhus

Søhus Stige på Facebook